Den Haag doet dit jaar voor het eerst groots mee met de Vrijheidsmaaltijd. Op verschillende plekken is het limited edition soepblik te verkrijgen!
Wat betekent vrijheid voor jou? Den Haag doet dit jaar voor het eerst groots mee met de Vrijheidsmaaltijd. Klein en groot, lokaal, theatraal en culinair. Op Bevrijdingsdag zijn er in de stad vijf soorten ontmoetingen. Allemaal staan ze in het teken van dialoog en ontmoeting. Spreek over vrijheid en onvrijheid juist op déze dag. Vrijheid deel je met elkaar. Eet en proost samen op de vrijheid!
KOOP & GEEF SOEP
Wist je dat het etiket van het soepblik 2022 is ontworpen door de internationaal befaamde kunstenaar Piet Parra? Een echt limited edition collectors item dus. Koop zelf twee blikken soep bij de verkooplocaties in Den Haag. Hier vind je een overzicht van verkooppunten:
- De musea en theaters in het Museumkwartier: Mauritshuis, Escher in Het Paleis, Haags Historisch Museum, Pulchri Studio, Het Nationale Theater (Koninklijke Schouwburg), Museum Bredius & Theater Diligentia
- Dudok Den Haag
- The Hague Info Store (VVV op Centraal Station)
- The Hague's Finest (Haags warenhuis met lokale producten)
- Strandshop Grand Plage Scheveningen
- Zéta Grote Markt
Vanaf 28 april 2022 te verkrijgen.

GOED DOEL
De opbrengst van de Vrijheidssoep komt ten bate aan de Participatie Keuken. De Participatie Keuken helpt de kwetsbaren in Den Haag zich weer (sociaal) gezond, gezien en gewaardeerd te voelen. Wij willen de veerkracht in de maatschappij vergroten door duurzaam te investeren in de kracht van samen. Dit doen wij door het organiseren van ontmoetingen, het in contact brengen van mensen en het laten ervaren wat écht contact en actief meedoen oplevert…voor jezelf maar ook voor de ander.
Lees hier wat vrijheid voor de oprichter van de Participatie Keuken betekent.VRAGEN
Wil je meedoen als verkooppunt of een grote bestelling doen? Heb je vragen? Mail naar vrijheidsmaaltijd@museumkwartier-denhaag.nl.
ORGANISATIE & SPONSOREN
De Vrijheidsmaaltijd wordt in Den Haag georganiseerd door fa-bricage en Stichting Museumkwartier Den Haag. Met (financiële) ondersteuning van: Nationaal Comité 4 & 5 mei, Gemeente Den Haag, Stichting Museumkwartier Den Haag, Fonds1818, Vrienden van het Lange Voorhout, Participatie Keuken, Dudok, ensanne, RF shows en Kreativ Events.